30 EIGHTH AVE

INDIALANTIC, Florida 32903 · Brevard County · Parcel 27 3831-75-*-3

$743 540
Assessed Value
$743 540
Market Value
Annual Tax
$743 540
Taxable Value
Ownership
OwnerIndialantic Management LLC
Mailing Address8344 La Jolla Shores DR La Jolla CA 92037
Property Details
Year Built2024
Living Area4 182 sq ft
Lot Size2 614 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$250 000
Building Value$493 540
Just (Market) Value$743 540
Assessed Value$743 540
Taxable Value$743 540
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2025 $100 11